KONST / Litografier / Färglitografi 11119413
*
nr 1111 9413
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Färglitografi, Sofia Linde (f. 1980), 25/50, bladets mått: 36x30
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 maj 2017
kl 18:12:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/5 14:07:14
1
100 kr
28/5 20:32:18
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sofia linde svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29
*
Sofia Linde
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
nr 1111 9413
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Färglitografi, Sofia Linde (f. 1980), 25/50, bladets mått: 36x30
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/5 14:07:14 | 1 | 100 kr |
28/5 20:32:18 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sofia linde svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29